Informacja dla Mediów! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Informacja dla Mediów!

Spotkanie Prezydenta RP z mieszkańcami w Kępnie 26.06.2017 r.

godz. 16.30 Spotkanie Prezydenta RP z mieszkańcami (Rynek) Planowane wystąpienie Prezydenta RP.

Wejście akredytowanych dziennikarzy do sektora prasowego w godz. 15.15-16.10.

Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 14.30.

Obsługa medialna wyłącznie dla osób akredytowanych. Akredytacje (zawierające: imię, nazwisko, nazwę redakcji, imię ojca, numer PESEL, numer legitymacji prasowej, numer telefonu kontaktowego oraz markę i numer rejestracyjny wozu transmisyjnego) przyjmuje Urząd Miasta i Gminy Kępno na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 23 czerwca br. (piątek) do godz. 15.00. Informacji dotyczących akredytacji oraz obsługi prasowej udziela Krzysztof Godek, Urząd Miasta i Gminy Kępno, tel. kom.: 606 945 196.

Szczegółowych informacji nt. wizyty Prezydenta RP w Kępnie udziela Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP, Radosław Sosnowski, tel.: 721 800 277.

prezydent_andrzej_duda prezydent_andrzej_duda

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Informacja dla Mediów!