Gmina Kępno – Godna Polecenia! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Gmina Kępno – Godna Polecenia!

Kępno uhonorowane została tytułem „MIASTO I GMINA GODNE POLECENIA” podczas Gali, która odbyła się 20 czerwca 2017 r. w Auli Europejskiej Wyższej Szkoły Biznesu w Poznaniu.

   Uroczysta XVII Edycja Gali, podczas której firmom wręczone zostały certyfikaty „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE” i „LIDERZY PRZEDSIEBIORCZOŚCI”, odbyła się pod Patronatem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

   Gmina Kępno jako jedyny samorząd w tej edycji otrzymała wyróżnienie specjalne, zaś w uroczystości wzięła udział jej reprezentacja: Zastępca Burmistrza Artur Kosakiewicz,  Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Stachowiak oraz radne Rady Miejskiej: Alicja Młot, Lidia Krowiarz i Paulina Solska.

   Artur Kosakiewicz oraz Andrzej Stachowiak nie tylko odebrali certyfikat honorujący naszą gminę, ale złożyli też gratulacje właścicielom firmy STIEGELMEYER KĘPNO Sp. z o.o - Państwu Soni i Markowi Nikolas, których firma również została wyróżniona podczas Gali.

   Firmie STIEGELMEYER KĘPNO Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Krążkowy przyznany został certyfikat „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE”. W ten sposób wyróżniona została efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu. W szczególności zaś doceniono zdobycie przez firmę z Gminy Kępno niepodważalnej opinii wiarygodnego partnera w biznesie.

   Organizatorami programu promocji gospodarczej, który w założeniu ma wyłonić, a następnie promować firmy oferujące najlepsze produkty i usługi w pełni zgodne z oczekiwaniami konsumentów są: Europejska Wyższa Szkoła Biznesu w Poznaniu z jej Rektorem prof. zw. dr. hab. Tadeuszem Mendlem, Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN oraz Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji.

gmina_godna_polecenia gmina_godna_polecenia
gmina_godna_polecenia1 gmina_godna_polecenia1 gmina_godna_polecenia2 gmina_godna_polecenia2 gmina_godna_polecenia3 gmina_godna_polecenia3 gmina_godna_polecenia4 gmina_godna_polecenia4 gmina_godna_polecenia5 gmina_godna_polecenia5 gmina_godna_polecenia6 gmina_godna_polecenia6 gmina_godna_polecenia7 gmina_godna_polecenia7 gmina_godna_polecenia8 gmina_godna_polecenia8 gmina_godna_polecenia9 gmina_godna_polecenia9 gmina_godna_polecenia10 gmina_godna_polecenia10
 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Gmina Kępno – Godna Polecenia!

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016