Gmina Kępno – Godna Polecenia! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Gmina Kępno – Godna Polecenia!

Kępno uhonorowane została tytułem „MIASTO I GMINA GODNE POLECENIA” podczas Gali, która odbyła się 20 czerwca 2017 r. w Auli Europejskiej Wyższej Szkoły Biznesu w Poznaniu.

Uroczysta XVII Edycja Gali, podczas której firmom wręczone zostały certyfikaty „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE” i „LIDERZY PRZEDSIEBIORCZOŚCI”, odbyła się pod Patronatem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Gmina Kępno jako jedyny samorząd w tej edycji otrzymała wyróżnienie specjalne, zaś w uroczystości wzięła udział jej reprezentacja: Zastępca Burmistrza Artur Kosakiewicz,  Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Stachowiak oraz radne Rady Miejskiej: Alicja Młot, Lidia Krowiarz i Paulina Solska.

Artur Kosakiewicz oraz Andrzej Stachowiak nie tylko odebrali certyfikat honorujący naszą gminę, ale złożyli też gratulacje właścicielom firmy STIEGELMEYER KĘPNO Sp. z o.o - Państwu Soni i Markowi Nikolas, których firma również została wyróżniona podczas Gali.

Firmie STIEGELMEYER KĘPNO Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Krążkowy przyznany został certyfikat „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE”. W ten sposób wyróżniona została efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu. W szczególności zaś doceniono zdobycie przez firmę z Gminy Kępno niepodważalnej opinii wiarygodnego partnera w biznesie.

Organizatorami programu promocji gospodarczej, który w założeniu ma wyłonić, a następnie promować firmy oferujące najlepsze produkty i usługi w pełni zgodne z oczekiwaniami konsumentów są: Europejska Wyższa Szkoła Biznesu w Poznaniu z jej Rektorem prof. zw. dr. hab. Tadeuszem Mendlem, Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN oraz Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji.

gmina_godna_polecenia gmina_godna_polecenia

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Gmina Kępno – Godna Polecenia!