Zapraszamy na kępiński basen - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zapraszamy na kępiński basen

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza od 24 czerwca (sobota) 2017 r. na basen przy ul. Zamkowej w Kępnie. W tym dniu wstęp bezpłatny.

Basen to obiekt otwarty, czynne w sezonie letnim od 24 czerwca do 31 sierpnia 2017r., w godz.10.00-18.00 /godziny otwarcia i zamknięcia basenu mogą ulec skróceniu w zależności od warunków atmosferycznych/. Na terenie basenu znajdują sie boisko do siatkówki plażowej i do kometki oraz miejsce do grillowania. Obiekt otoczony jest dookoła zielenią, co czyni go niepowtarzalnym miejscem wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy!

basen_3 basen_3 zdjecie_basen zdjecie_basen zdjcie_siatkowka_plazowa zdjcie_siatkowka_plazowa

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zapraszamy na kępiński basen