Uwaga Ankieta - energia ze źródeł odnawialnych ! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Uwaga Ankieta - energia ze źródeł odnawialnych !

Gmina Kępno informuje, że zamierza przystąpić do projektu realizowanego przy współfinansowaniu ze środków z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 3 Energia, Działanie 3.1 Wytwarzanie i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych.

Projekt polegał będzie na budowie różnych rodzajów instalacji OZE, w tym w szczególności instalacji kolektorów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej i kotłów na biomasę, ale również instalacji fotowoltaicznych zlokalizowanych na budynkach mieszkalnych położonych na terenie Gminy Kępno.

Mieszkańców zainteresowanych udziałem w Projekcie prosimy o złożenie Deklaracji udziału w Projekcie, Oświadczenia–kryteria rekrutacji, oraz Ankiety mającej na celu określenie doboru instalacji OZE. Wypełnioną Deklarację wraz z Ankietą należy złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2017r. (osobiście lub pocztą lub poprzez przesłanie skanu na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem: 62 78 25 801 – decyduje data wpływu do Urzędu). Osoby, które złożą deklaracje po tym terminie nie będą brały udziału w projekcie".

 

Ankieta doboru OZE

 

Deklaracja OZE

 

Oświadczenie - kryteria rekrutacji

 

Działanie 3.1 - najważniejsze informacje

 

 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Uwaga Ankieta - energia ze źródeł odnawialnych !

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016