KOMUNIKAT dot. OZE - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
KOMUNIKAT dot. OZE

INFORMACJA O WPŁACIE ZA WIZYTĘ TECHNIKA

DOTYCZĄCĄ DOFINANSOWANIA DO ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

 

Wszystkich, mieszkańców którzy zadeklarowali  przystąpienie do projektu dotyczącego wytwarzania energii z odnawialnych źródeł  informujemy, że od dnia 10 lipca planowane jest rozpoczęcie wizyt
w Państwa domach, techników którzy dokonają inwentaryzacji i określą warunki techniczne co do możliwości wykonania instalacji na wskazanym  budynku. W związku z powyższym prosimy, do dnia
7 LIPCA 2017 roku o dokonywanie wpłat w wysokości 120 zł. Wpłat można dokonać przelewem na konto Gminy Kępno BZ WBK nr 38 1090 1144 0000 0000 1400 3615, w pisując w tytule przelewu „OZE – swoje imię i nazwisko oraz adres nieruchomości której wpłata dotyczy”, lub w kasie Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie na parterze Ratusza.

Uwaga:

Technicy odwiedzą tylko nieruchomości, których właściciele wnieśli wcześniej opłatę. Brak wpłaty traktowany będzie jak rezygnacja z udziału w projekcie.

Jednocześnie  informujemy, że w przypadku nie otrzymania dofinansowania na realizację projektu koszt wykonania wizji lokalnej nie będzie podlegał zwrotowi.

 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności KOMUNIKAT dot. OZE

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016