"Książka, którą zabrałem na wakacje" - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
"Książka, którą zabrałem na wakacje"

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie literackim pt.  "Książka, którą zabrałem na wakacje".

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Polega na napisaniu recenzji wypożyczonej na wakacje książki, w której zachęci się innych do jej przeczytania. Praca (koniecznie napisana odręcznie, a nie na komputerze) nie powinna być dłuższa niż 2 strony formatu A4. Musi zawierać także dane autora i tytuł opisywanej książki oraz dane uczestnika konkursu: imię i nazwisko, klasę, nazwę i adres szkoły.

Każdy autor może zgłosić do konkursu jedną, samodzielną pracę. Jury oceniać będzie: styl pracy, poprawność ortograficzną i stylistyczną, zgodność z tematem, samodzielność, oryginalność ujęcia tematu.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na FB Samorządowej Biblioteki Publicznej w Kępnie oraz w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kościuszki 7.

plakat_konkurs_literacki_SBP plakat_konkurs_literacki_SBP

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności "Książka, którą zabrałem na wakacje"