KOMUNIKAT - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo sanitarne i jakość usług świadczonych przez Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji, informujemy, że wymieniana zostaje woda w małym basenie.

W związku z powyższym, przewidujemy, że do wtorku, tj. 11 lipca br dostępna będzie wyłącznie duża niecka basenu odkrytego.

Przepraszamy za zaistniałe chwilowo ograniczenie i zapraszamy do korzystania z uroków kąpieliska miejskiego przy ul. Zamkowej w Kępnie.

Kierownictwo KOSiR

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności KOMUNIKAT