Wyniki badań profilaktycznych - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Wyniki badań profilaktycznych

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu informuje, że w związku z problemami technicznymi, wyniki badań, które miały zostać udostępnione na stronie internetowej www.open.poznan.pl, zostaną przesłane za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Dotyczy to badań wykonywanych w Kępnie w czerwcu tego roku, obejmujących  profilaktykę i wczesne wykrywanie nowotworów złośliwych dolnego przewodu pokarmowego (rak jelita grubego) oraz profilaktykę i wczesne wykrywanie chorób układu moczowo-płciowego mężczyzn (prostata).

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Wyniki badań profilaktycznych