Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa

Konkurs dla przedsiębiorstw o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”.

Województwo Wielkopolskie ogłosiło Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu Województwa Wielkopolskiego.

W ramach inicjatywy nagradzane będą przedsiębiorstwa za wdrożone do oferty firmy  innowacyjne rozwiązania: produkty lub usługi w sześciu kategoriach, zgodnie z funkcjonującymi sześcioma inteligentnymi specjalizacjami dla Wielkopolski:

• „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”,
  • „Wnętrza przyszłości”,
  • „Przemysł jutra”,
  • „Wyspecjalizowane procesy logistyczne”,
  • „Rozwój oparty na ICT”,
  • „Nowoczesne technologie medyczne”.

Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 120 000,00 PLN oraz pakiety promocyjne o łącznej wartości 90 000,00 PLN.

Nabór wniosków prowadzony jest do 11 września 2017 r. do godziny 15:30. Szczegółowa informacja na temat konkursu znajduje się tutaj. (trzeba podlinkować plik z załącznika)

Przedsiębiorstwa z terenu Gminy Kępno zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Komunikacji Społecznej i Funduszy Europejskich – nr telefonu 62 782 5850.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa