Informacja dla mieszkańców Myjomic, Ostrówca, Kierzna i Kierzenka - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Informacja dla mieszkańców Myjomic, Ostrówca, Kierzna i Kierzenka

Na podstawie wyników badań wody przeprowadzonych kontrolnie przez laboratorium Spółki Wodociągi Kępińskie Sp. z o.o. w dniu 20.09.2017 r. informujemy, że jakość wody dostarczanej ze Stacji Uzdatniania Wody w Myjomicach chwilowo nie odpowiada wymaganiom określonym w załączniku nr 1 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13.11.2015 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Dbając zatem o bezpieczeństwo swoich klientów, Spółka prosi o bezwzględne stosowanie się do komunikatu wydanego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kępnie z dnia 21.09.2017 r. (w załączeniu) i do celów konsumpcyjnych używania wyłącznie wody przegotowanej.

 

Wodociągi Kępińskie Spółka z o.o. zapewnią Mieszkańcom ww. miejscowości zastępcze źródło wody przeznaczonej do spożycia, tj. beczka z wodą będzie przemieszczać się na terenie całego wodociągu dziś w godzinach: 16.00 – 18.00, a następnie w godzinach: 8.00 – 11.00 oraz 16.00 – 18.00.

DSC_0009 DSC_0009

 

 

 

Zarząd Spółki podjął już daleko idące działania naprawcze zmierzające do poprawy jakości wody i szybkiego ustalenia źródła zaistniałego zanieczyszczenia przez swoje służby.

Informacje o jakości wody będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej spółki (www.wodociagi.kepno.pl) i oczywiście w formie komunikatów w Państwa miejscowości.

 

 

Komunikat PPiS


 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Informacja dla mieszkańców Myjomic, Ostrówca, Kierzna i Kierzenka

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016