KOMUNIKAT - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
KOMUNIKAT

Urząd Miasta i Gminy Kępno w związku z komunikatem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Kępnie informuje o utrudnieniach na drodze krajowej nr DK 11 w miejscowości Kępno. Trudności związane są z wykonywaniem odnowy nawierzchni na odcinku od km 445+300 do 449+700 obejmującym ulice: Poznańska, Solidarności, Aleja Marcinkowskiego, Grobla, Warszawska, Kwiatowa, Obrońców Pokoju, Baranów rondo.

Czas wykonywania robót przewiduje się na okres od 30 października 2017 r. do 8 grudnia 2017 r. W czasie kumulacji robót ruch drogowy prowadzony będzie wahadłowo, kierowany przez uprawnione osoby.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności KOMUNIKAT