IV Bieg Uliczny św. Marcina - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
IV Bieg Uliczny św. Marcina

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza  do udziału w  IV Biegu Ulicznym św. Marcina. Zawody są częścią obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Kępnie. Do startu w dniu 11 listopada o godz. 13.30 zgłosiło się już blisko 400 zawodników z całej Polski.

Przygotowania do  imprezy dobiegają końca. Zapisy trwają. Osoby startujące w kategoriach K 50 i M 60 i M65 zwolnione z opłaty startowej. Wszyscy uczestnicy wyścigu otrzymają w pakiecie startowym koszulkę Polo zapinaną na dwa guziki ze ściągaczem na rękawach i boczne rozcięcia z logiem biegu.  Każdy zawodnik, który ukończy  bieg otrzyma okolicznościowy medal  z wizerunkiem św. Marcina a po biegu gorący posiłek.

Dla biegaczy i ich bliskich jak przy każdym Biegu w Kępnie udostępniona zostanie Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul. Sportowej 9,  w bezpośrednim sąsiedztwie linii startu/mety.  Tradycyjnie w Hali funkcjonować będzie biuro zawodów, depozyt, toalety, szatnie, gorące napoje dla zawodników i kibiców oraz ceremonia zakończenia zawodów.  Na zwycięzców przygotowane będą puchary, nagrody rzeczowe i finansowe.

Więcej informacji na stronie www.maratonypolskie.pl i www.kosir.kepno.pl

Link do zapisów:  http://pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=819

Serdecznie zapraszamy do świętowania na sportowo 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

bieg_LISTOPAD_2017 bieg_LISTOPAD_2017
Mapa_statyczna_-_IV_Bieg_w._Marcina Mapa_statyczna_-_IV_Bieg_w._Marcina