IV Bieg Uliczny św. Marcina - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
IV Bieg Uliczny św. Marcina

Adam Nowicki z Gostynia i Monika Kaczmarek z Łodzi zwycięzcami IV Biegu Ulicznego św. Marcina.

Niespełna 500 osób brało udział w IV Biegu Ulicznym św. Marcina w Kępnie. Zawodnicy rywalizowali o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno.  Bieg był częścią Narodowego Święta Niepodległości obchodzonego w dniu 11 listopada 2017r. w Kępnie.  Zawodnicy przy trudnych warunkach pogodowych wystartowali spod hali  Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na 10km trasę, która przebiegała ul. Sportową, Estkowskiego, Osińską przez miejscowość Osiny w kierunku Hanulina i powrót.  Punktualnie o godzinie 13.30 Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Artur Kosakiewicz strzałem z pistoletu dał znać do startu blisko 500 uczestnikom przybyłym z całej Polski i zagranicy.  Po raz drugi zwycięzcami biegu głównego zostali Monika Kaczmarek z Łodzi i Adam Nowicki z Gostynia, aktualny wicemistrz Polski w biegu na 10 km. W biegu  wzięła udział rekordowa liczna zawodników i zawodniczek z Gminy Kępno spośród których najlepszą zawodniczką byłą Kinga Gierak i Krzysztof Szczot.

Pełne wyniki zawodów na stronie  www.maratonypolskie.pl

bieg_marcin bieg_marcin
bieg_marcin1 bieg_marcin1 bieg_marcin2 bieg_marcin2 bieg_marcin3 bieg_marcin3 bieg_marcin4 bieg_marcin4 bieg_marcin5 bieg_marcin5 bieg_marcin6 bieg_marcin6

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności IV Bieg Uliczny św. Marcina