Na podium!!! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Na podium!!!

Jeden weekend dwa kierunki Opole i Strzelce Krajeńskie, dwie największe imprezy Taekwon-do drugiego półrocza zorganizowane przez dwie czołowe organizacje Taekwon-do w Polsce.

 

   W Opolu Taekwon-do Polish Open Cup  520 zawodników, 26 klubów, 3 państwa. Nasz klub SKT. Niedźwiedź wystawił 9 zawodników którzy zdobyli 7 medali, 3 złote, 3 srebrne, 1 brązowy.

   Skład naszej drużyny; Kierownik ekipy Maciej Buczkowski, Anna Chomiak, zawodnicy Amelia Bąk, Julia Wiśniewska, Laura Chomiak, Igor Podyma, Tobiasz Sułkowski, Jakub Kurzawa, Antoni Dominiak, Stefan Dominiak, Aleks Jabłoński. W Strzelcach Krajeńskich Mistrzostwa Polski Zachodniej 360 zawodników. Nasz Klub SKT Niedźwiedź wystawił 11 zawodników którzy zdobyli 19 medali, 7 złotych, 7 srebrnych, 5 brązowych.

Skład naszej drużyny; Kierownik ekipy Andrzej Zmyślony, Sekundanci Leszek Mamzer, Robert Chomiak, zawodnicy: Leon Słaby, Rozalia Słaby, Lena Duchnowska, Piotr Pilarski, Marta Mamzer, Monika Niemiec, Agnieszka Niemiec, Fabian Lepsy, Delfina Zadros, Morfeusz Chomiak, Aleksandra Polak. Konkurencje w których braliśmy udział to walki light–contact, walki semi–contact, techniki specjalne, techniki szybkościowe. W grudniu zawodnicy jadą powalczyć do Gostynia.

 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Na podium!!!

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016