KBO 2018 - wyniki cząstkowe - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
KBO 2018 - wyniki cząstkowe

Wyniki cząstkowe na dzień 14 września 2017 r.

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do głosowania wszystkich, którzy jeszcze nie oddali swojego głosu. Głosować można do 20 września 2017 r.

Każda osoba może zagłosować tylko jeden raz. Pamiętać należy, że formularz do głosowania uznany jest za ważny tylko wtedy, gdy zostały wypełnione jego wszystkie pola.

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie informuje, że na dzień 14 września 2017 r. w głosowaniu na zadania zgłoszone w ramach Kępińskiego Budżetu Obywatelskiego oddanych zostało 737 głosów, w tym : 721 głosów ważnych,  16 głosów nieważnych.

Wyniki:

Zadanie 1 Modernizacja Skweru Lipowego – 17 głosów

Zadanie 2„Strefa Aktywnego Wypoczynku” Siłownia Zewnętrzna – 54 głosów

Zadanie 3 Modernizacja i rozbudowa Placu Zabaw - 61 głosów

Zadanie 4 Strefa aktywnego wypoczynku i rekreacji - 56 głosów

Zadanie 5 Modernizacja toalet i szatni w Domu Strażaka w Olszowie – 138 głosów

Zadanie 6 Plac zabaw na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Mikora w Mikorzynie - 282 głosów

Zadanie 7 „Budowa wiaty grillowej przy remizie OSP Myjomice - Ostrówiec – dobre miejsce na integracje na świeżym powietrzu”- 113 głosów

Strona główna Dla mieszkańców Budżet Obywatelski KBO 2018 - wyniki cząstkowe