Konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Kępno - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Kępno

Zapraszamy mieszkańców Gminy Kępno do zgłaszania uwag do projektu Programu Rewitalizacji. Projekt dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie w Aktualnościach, a także w zakładce: Gmina Kępno - Projekty unijne.

nowe-zestawienie-znakw-POPT-samorzd-kolorowe nowe-zestawienie-znakw-POPT-samorzd-kolorowe

Uwagi należy składać w formie pisemnej, z podaniem imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych osoby wnoszącej uwagę na adres: Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1, 63-600 Kępno w terminie do dnia 18 lipca 2017 r. (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu uwag do Urzędu) lub na adres email:

Projekt do pobrania

Strona główna Gmina Kępno Projekty unijne Program rewitalizacji Konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Kępno