Uchwalenie Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Kępno - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Uchwalenie Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Kępno

W dniu 20 lipca 2017 r. na sesji Rady Miejskiej w Kępnie uchwalono „Program Rewitalizacji Miasta i Gminy Kępno na lata 2017-2023”.

Uchwalony program  został wysłany do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w dniu 25 lipca 2017 r. w celu weryfikacji formalno-merytorycznej pod względem zgodności z zapisami Wytycznych w zakresie rewitalizacji w programach operacyjnych na lata 2014-2020 opracowanymi przez Ministra Rozwoju i obowiązującymi od 2 sierpnia 2016 r.

Do pobrania:

Uchwała, Program Rewitalizacji

Strona główna Gmina Kępno Projekty unijne Program rewitalizacji Uchwalenie Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Kępno