Katalog firm - Reklama i marketing - Strony internetowe - 2advance Projektowanie Stron Internetowych - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Informator miejski - Katalog

2advance Projektowanie Stron Internetowych

Pokaż na mapie Poniatowskiego 22
63-600 Kępno
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Marek Spiegel
Telefon: 603 139 773Rozwiązania internetowe dla Ciebie


wwwWitryny Internetowe
Przezentacja  oferty, wizerunek firmy w internecie, narzędzia do pozyskiwania klientów, systemy zarządzania treścią i multimediami.
ecommerceSklepy internetowe
Kompleksowe wdrożenia sklepów internetowych, systemy koszykowe, płatności elektroniczne, newslettery, zarządzanie sprzedażą, wsparcie techniczne oraz marketingowe.
serwisy wwwSerwisy dedykowane
Oprogramowanie i rozwiązania dedykowane dla konkretnej działalności, wykonywane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta.
web20Serwisy społecznościowe
Zbudowanie społeczności wokół swojej firmy lub marki to skuteczny sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji, zyskanie lojalności klientów, a w konsekwencji zwiększenie zysków.
CRM
Systemy do zarządzania relacjami z klientem, kalendarze, zadania, listy adresowe, zarządzanie projektami, dokumenty i pliki, praca grupowa.
Integracje
Integracje stron www i sklepów z zewnętrznym oprogramowaniem i systemami handlowymi, porównywarkami cen, systemami CRM.
Szablony aukcji Allegro
Projektowanie i wdrażanie przemyślanych, funkcjonalnych szablonów ofert Allegro to kolejny sposób na budowę wizerunku wiarygodnego sprzedawcy.
Squeeze Page
SqueezePage do najlepsze narzędzie do szybkiej sprzedaży lub budowy list adresowych. Brak rozpraszania Klienta na squeeze page powoduje, że skuteczność takiej oferty rośnie o kilkadziesiąt procent.

Marketing internetowy


 

Pozycjonowanie
Posiadanie jednej z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania docenia się od razu, kiedy strona tam dotrze. Przeważnie to nieprzerwany strumień dochodu
ppcKampanie PPC Adwords

Dzięki kampanii Pay Per Click Twoja reklama dociera tylko i wyłącznie do osób, które się nią interesują. PPC trafia precyzyjnie w grupę docelową i przeważnie kosztuje grosze.

Social Media Marketing
Nie sposób przecenić roli mediów społecznościowych w sprzedaży internetowej i emarketingu. Czy Twoja firma ma już stronę na FaceBooku? Czy korzystasz z for internetowych? Może czas zacząć..?
emailEmail Marketing
Nic w internecie nie jest tak osobiste jak poczta email. Dotarcie do klienta ze spersonalizowaną ofertą to najbardziej skuteczny sposób sprzedaży. Buduj legalne listy adresowe, a będą zarabiać przez lata.
porownywarkiMarketing w porównywarkach
Porównywarki internetowe codziennie dostarczają tysięcy wartościowych, stargetowanych odwiedzin w sklepie internetowym. Właściwie nie może tam nie być Twojego sklepu.
copyrightingCopyrighting
Wiemy jak trudno czasami jest napisać dobrą ofertę. Można mówić godzinami o swoich produktach, ale jak to wszystko streścić w kilku słowach? Chętnie Ci w tym pomożemy.

Dodano: 2011-01-12 00:52:08    Odsłon: 462
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Informator miejski Katalog firm Reklama i marketing Strony internetowe 2advance Projektowanie Stron Internetowych

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016